Wodnik

Ośrodek wypoczynkowy w Pszczewie

Tel: 95 749 11 93

O nas

Proponujemy Państwu letni wypoczynek nad pięknym jeziorem Szarcz w ośrodku wypoczynkowym "Wodnik" w Pszczewie. W miejscu tym działamy już od 17 lat, a wyjątkowa atrakcyjność okolic w połączeniu z naszym doświadczeniem jest gwarancją wspaniałego relaksu i wypoczynku. Zapraszamy do zapoznania się z naszym ośrodkiem i odwiedzenia nas podczas urlopu.

Pszczew to niewielka miejscowość w województwie lubuskim 15 km na wschód od Międzyrzecza, położona pomiędzy pięknymi i czystymi jeziorami Pszczewskim i Szarcz, na terenie Pszczewskiego Parku Krajobrazowego. Wspaniały mikroklimat i piękne położenie sprawiają, że to miejsce idealnie nadaje się do letniego wypoczynku. Doskonałe warunki dla siebie znajdą tu miłośnicy plażowania, kapieli, pływania oraz sportów wodnych. Jest to również raj dla wędkarzy.

Woda w jeziorze Szarcz jest tak czysta, że płynąc kajakiem lub łodzią można obserwować dno nawet na głębokości 2m. Warto tu zacytować jednego z wędkarzy, który łowiąc ryby z pomostu, powiedział : "Niezwykłe jest to wędkowanie, kiedy zamiast spławika obserwuje się haczyk metr pod powierzchnią wody. Widzę ryby, które mogę złowić".

Wspaniałe ścieżki do wędrówek wokół jeziora znajdą tutaj miłośnicy turystyki pieszej i rowerowej, a okoliczne lasy zachęcają do obcowania z naturą.

Ośrodek wypoczynkowy "Wodnik", do którego zapraszamy, ma powierzchnię 3,5 ha i jest położony nad brzegiem jeziora, na terenie parku krajobrazowego. Jest ogrodzony, a na jego terenie znajduje się plac zabaw dla dzieci, przygotowane miejsce na ognisko, oraz pawilon sanitarny z natryskami, umywalkami i WC, do których zapewniamy stały dopływ ciepłej wody. Na polu namiotowym posiadamy przyłącza elektryczne do przyczep campingowych. Znajdą tu Państwo plażę z łagodnym zejściem do wody.

© 2013 Designed by Blazrobar • Template by w3layouts • Photos by picjumbo